HAKKIMIZDA

OSTİM ZİNC Galvaniz bünyesinde mevcut Uzunluğu : 2,10 mt , Eni : 1 mt , Derinliği : 1,20 mt olan 1 adet santrifüj kaplama tesisi ile 2015 yılından beri her tip çelik yapıların ve bağlama elemanlarının galvaniz kaplama işlemini yapacak altyapı ve uzmanlığa sahiptir.

OSTİM ZİNC Galvaniz üretimin her aşamasında toplam kalite bilinci ve marka sorumluluğu ile hareket eder. TS EN ISO 1461 ve ISO 9001 : 2008 standartlarına uygun kriterlere sahip olan tesisimiz yüksek kapasitede ve kalitede çalışmaktadır. Müşteri şartlarına uygun olarak, en ekonomik şekilde ve istenilen sürede hizmet sunarak müşteri memnuniyetini karşılamayı görev saymıştır.

OSTİM ZİNC Galvaniz çevre yasalarının ve iş etiğinin gereklerini yerine getirerek, bu konuda çalışanlarını bilinçlendirmek ve güncel teknolojileri kullanarak çevreye zarar vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

OSTİM ZİNC Galvaniz olarak kaplama için gerekli tüm kalite analizlerinin yapılması, kaydedilmesi ve bu bilgilerin müşteriye sevk sırasında kaplama kalınlık ve kalite raporları ile iletilmesine önem vermekteyiz.

Biz firmamızın başarısını arttırmak için işbirliği yapan, sorumluluk alan verimli çalışan bir ekibiz. 

*  Kaliteli hizmet

*  Hızlı ve zamanında teslim

*  Dünya standartlarında üretim

*  Uygun ticari koşullar

*  İstikrarlı hizmet

*  Koşulsuz müşteri memnuniyeti